Bad Disposition (ang. - blogas charakteris). 2005-ųjų metų pabaigoje Marčius (bosas) ir Audrius (gitara) pradėjo Oi! projektą pavadinimu "Oi! Griausmas". Tik 2006-ųjų metu vasario mėnesį prie dviejų jaunų muzikantų prisijungė vokalistas Artūrka ir būgnininkas Fodas. Rimtos repeticijos prasidėjo... Buvo bandoma grot kažką panašaus į Oi!/punk'ą, tačiau po pirmųjų dainų atsiradimo grupe suprato, kad Oi!/punk'as - ne tai, ką norėjosi groti. Muzika greitėjo, skambėjo gyviau, galingiau ir agresyviau. Dainų žodžiai ėmė skelbti vis stipresnę politinę žinią prieš fašizmo apraiškas, politinę ir socialinę padėtį aplink mus. Tačiau žinia išliko tokia pati... Žinia iš gatvės...
Vėliau pavadinimas buvo pakeistas į "Bad Disposition" ir 2006 liepos 10 d. grupe sugrojo savo pirmąjį koncertą.

Po to sekė permainingas laikotarpis, bandant rasti Fodui, kuris nusprendė palikti grupę, pamainą. Dėkui jam už jo indėlį ir už koncertus, kuriuos dar sutiko pagroti jau oficialiai palikęs grupę.Naujo būgnininko ieškojome ilgai. Šiuo metu grupėje būgnus muša Algis, nors jam išvykus du naujus 'gabalus' į Vilniaus gatvės vol. 2 įrašėm su Jurgiu - dėkui jam.

Apsilankėme Kaune, Alytuje, Šiauliuose ir Marijampolėje. Scena teko dalintis su tokiomis grupėmis, kaip P.A.I.N, Hero Dishonest, Mister X, Dr.Green, Zimbabwe, K.A.N.G, Žiurkės, Toro Bravo, Netvarkoi!. Yra planuojamas naujų gabalų įrašymas, kuris nuo "na, rudenį jau reik įrašyt!" perėjo iki "įrašysim kokį birželį". Grupės gyvenime gausu pauzių - kelionės, darbai ir kitokie užsiėmimai. Taip pat nauji projektai, kuriuose dalyvauja grupės nariai.

Dėkui draugams ir visiems, kas palaikė, palaiko ir dar (tikėkimės) ilgai palaikys...

Dabartiniai nariai - Artūrka (vokalas), Audrius (gitara), Marčius (bosas), Algis (būgnai).

Grupės profilis ManoErdvėje - http://www.myspace.com/baddispositionlt
Grupės pašto adresas - baddisposition (at) gmail (dot) com
Kontaktiniai telefonai - +370 600 52917, +370 628 86213, +370 655 63553